Hakkımızda

Hakkımızda

⸭ Faaliyetlerine 1998'li yıllarda başlayan GRAND HALI TEKS. SAN. VE TİC. A.Ş. Fındık ve Güzel aileleri tarafından kurulmuştur.

⸭ 4. Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerini sürdürmekte olup toplam 58.650 m2 kapalı alan olmak üzere toplam 77.879 m2 alana sahiptir.

⸭ 23 adet son teknoloji Van De Wiele ve 4 adet SCHÖNER halı dokuma makinesi ile üretimlerine devam etmektedir.

⸭ Kendi bünyesinde bulunan iplik üretim tesisiyle aylık 900 ton Polipropilen/Bcf iplik üretimi bulunmaktadır.

⸭ Sezon trendlerini takip ederek markasını geliştirmeye devam etmekte, yurtdışında sürekli çoğalan ve karışık tasarımlara sahip inanılmaz derecede çeşitli ürünlerin varlığı dolayısıyla özellikle ihraç ürünleri için özgün tasarımlar üretmektedir.  

⸭ Üretimin, %100'nü ihraç eden Grand Halı, ihracatını başta Amerika kıtası, Avrupa Ülkeleri, Balkan Ülkeleri, Uzakdoğu Ülkeleri, Ortadoğu Ülkeleri ve Kuzey Afrika Ülkelerine yapmaktadır.

⸭ 2016’da ihraç performansını artırmak için İstanbul şubesini açmıştır.

⸭ Her zaman yaratıcı ve yenilikçi bir kimliğe sahip olan Grand Halı, yüksek kalite üretim hatları geliştirerek müşteriye ve teknoloji odaklı çalışmaya verdiği önceliği göstermiştir.

⸭ Aynı ortaklık yapısına sahip olan Grand Dış Ticaret Limited Şirketi 2014’te bir dış ticaret şirketi olarak kurulmuştur. Grand Halı’ya ait ihracatlar, Grand Dış Ticaret Limited Şirketi tarafından yapılmaktadır.