About Us

About Us

⸭ GRAND HALI TEKS. SAN. VE TİC. A.Ş. Faaliyetlerine 1998'li yıllarda başlayan Grand Halı, Fındık ve Güzel aileleri tarafından kurulmuştur.

⸭ 4. Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerini sürdürmekte olup toplam 53.000 metre kare kapalı alan, 39.300 metre kare açık alana sahiptir.

⸭ 21 adet son teknoloji Van De Wiele ve 2 adet SCHÖNER halı makinesi ile üretimlerine devam etmektedir.

⸭ Sezon trendlerini takip ederek markasını geliştirmeye devam etmekte, yurtdışında sürekli çoğalan ve karışık tasarımlara sahip inanılmaz derecede çeşitli ürünlerin varlığı dolayısıyla özellikle ihraç ürünleri için özgün tasarımlar üretmektedir.  

⸭ Üretimin, %100'nü ihraç eden Grand Halı, ihracatını başta Amerika kıtası, Avrupa Ülkeleri, Balkan Ülkeleri, Uzakdoğu Ülkeleri, Ortadoğu Ülkeleri ve Kuzey Afrika Ülkelerine yapmaktadır.

⸭ 2016’da ihraç performansını artırmak için İstanbul şubesini açmıştır.

⸭ Kendi bünyesinde bulunan iplik üretim tesisiyle faaliyet  gösteren Grand Halı'da, aylık 600 ton p.p. iplik üretimi  bulunmaktadır.

⸭ Her zaman yaratıcı ve yenilikçi bir kimliğe sahip olan Grand Halı, yüksek kalite üretim hatları geliştirerek müşteriye ve teknoloji odaklı çalışmaya verdiği önceliği göstermiştir.

⸭ Aynı ortaklık yapısına sahip olan Grand Dış Ticaret Şirketi 2014’te bir dış ticaret şirketi olarak kurulmuştur. Grand Halı’ya ait ihraçlar Grand Dış Ticaret Şirketi tarafından yapılmaktadır.